Tyrimai ir plėtra

Pašarų tyrimai, plėtra ir gamyba

TBF mes tikime, kad kiekvienas šuo ir jo savininkas nusipelno tik geriausio. Štai kodėl mūsų pašarai yra pagrįsti paprasta filosofija – pirmiausia ateina jūsų šuns sveikata ir laimė.

Pirkdami TBF pašarus, kruopščiai pagamintus ES pagal pažangiausią įrangą ir vadovaudamiesi griežtais, kelis kartus aukštesniais nei pramonės standartai, standartais, gausite išskirtinės kokybės produktus.

Mūsų tyrimų ir plėtros komanda, sudaryta iš visame pasaulyje žinomų aukščiausios kokybės šunų augintojų, mokslininkų ir veterinarijos gydytojų, įgijusių daktaro (MVDr.) Ir kitų akademinių laipsnių įvairiose srityse, niekada nesileidžia į kompromisus ir bus patenkinta tik geriausiais. Jų tikslas yra nuolat diegti naujoves ir peržengti ribas, ieškant dar efektyvesnės mūsų kanalų formulės, suteikiant aukščiausios kokybės produktus, pritaikytus jūsų „geriausio keturkojo draugo“ poreikiams.

Mūsų aukščiausios kokybės pašarų formulė atitinka griežčiausius aukštos kokybės, mitybos ir dietinės mitybos visaverčio mitybos reikalavimus, pasižyminčius labai dideliu virškinamumu ir maža alergijos rizika.

Kadangi jūsų šuns laimė ir sveikata yra visų pirma, prieš pradėdami naudoti naują pašarą, bendradarbiaudami su pirmaujančiais pasaulio veisėjais, mes atliekame išsamius tyrimus ir analizes, siekdami užtikrinti, kad jūsų keturkojis augintinis gautų tai, ko jis nusipelno, geriausio. Jei produktas neatitinka nė vieno iš griežtų kriterijų (tokių kaip: pikantiškumas, virškinimas, poveikis sveikatai, kailio blizgesys, judėjimo sistemos optimizavimas ar daugelis kitų), formulės nenaudosime.

„Tačiau gamyba yra tokia pat svarbi kaip ir naudojami ingredientai. Geriausius ingredientus naudotume beprasmiškai, jei juos nuvertintume gamybos procese “.

6 etapų gamybos procesas

Kokybiško gamybos proceso ir kokybiškų ingredientų derinys sukuria „SuperPremium“ pašarą, kuri ne tik atitinka parametrus, bet ir tikrai veikia. Būtent tai yra TBF, skanu, maistinga ir funkcionalu, suteikiant „geriausiam keturkojui draugui“ viską, ko reikia.

TBF gamybai naudojame ne atliekas, o aukštos kokybės ingredientus. Pagrindinis visų mūsų produktų ingredientas yra dehidruota mėsa kaip gyvūninių baltymų šaltinis ir ryžiai kaip angliavandenių komponentų šaltinis. Visų ingredientų tiekėjai buvo griežtai atrenkami, juos nuolat kontroliuoja veterinarija ir jiems taikomi visi Europos standartai ir direktyvos. TBF veikia tik su geriausiais visose srityse.

„SuperPremium“ pašarai paprastai gaminami iš aukštos kokybės, rankomis rinktų ingredientų, o jų formulė dažniausiai kuriama gamintojo tyrimų centruose. Gyvūniniai, bet ir augaliniai ingredientai turėtų būti kruopščiai atrenkami ir gaunami iš kokybiškų ir patvirtintų šaltinių. Jiems būdinga didelė energinė vertė ir virškinamumas, pagrindinis komponentas yra gyvulinis komponentas, o dienos pašarų santykis yra mažesnis nei pašarų klasėje „Premium“.

Aukščiausios kokybės „SuperPremium“ pašaruose yra džiovinta mėsa, žemesnės kokybės – aukštos kokybės mėsos miltai ir mažesnė džiovintos mėsos dalis. Į pašarus „SuperPremium“ dedama vitaminų ir dažnai kitų ingredientų, kurie teigiamai stimuliuoja šuns sveikatą ir bendrą gyvybingumą. „SuperPremium“ pašarai dažnai būna tik specializuotose parduotuvėse ar veterinarijos kabinetuose.